Витратили на нові авто 10 мільйонів доларів ​з початку року у Кропивницькому

23.04.18, 12:00

Впродовж перших трьох місяців цього року у Кропивницькому та Кіровоградській області зареєстрували майже 4 сотні нових авто, а витрати на покупку авто за 3 місяці становили 10 мільйонів доларів.

Сума покупок у регіоні становить 10 мільйони доларів США, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання. Понад 40% автомобілів, які купували у Кропивницькому, входить у ціновий діапазон до 17 тисяч доларів США. Така ж часто автомобілів, які мають вартість від 17 до 35 тисяч доларів. Середня ціна у регіоні у першому кварталі 2018 року перевищила 27 тисяч доларів США.

Як повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua, найчастіше у регіоні купували автомобілі марки Renault. У Кропивницькому зареєстрували 60 автомобілів цього бренду на суму майже мільйон доларів. Також часто купували Toyota і Volkswagen. Серед моделей лідером став кросовер ChevroletNiva.

Загалом, у першому кварталі 2018 року в Україні зареєстрували 19 тисяч нових автомобілів на суму понад півмільярда доларів США. Близько половини суми покупок припало на столицю. Там на 7 тисяч автомобілів витратили понад чверть мільярда мільйонів доларів. Найменше ж купували нових автомобілів у Чернівцях. Буковинці на 150 автомобілів витратили 4 мільйони доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

Нагадаємо, упродовж минулого року в Кропивницькому та Кіровоградській області купили понад 1 700 нових автомобілів, а сума покупок склала понад 43 мільйони доларів США. Тоді найпопулярнішою маркою було Renault. Також часто купували Toyota і ВАЗ.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…