​Директорам центрів зайнятості презентували правопросвітницький проект

31.05.18, 12:00

У рамках Меморандуму про співпрацю та організацію взаємовідносин, укладеного 21.03.2018 року між Головним територіальним управлінням юстиції у Кіровоградській області та Кіровоградським обласним центром зайнятості, відбувся практикум-презентація правопросвітницького проекту «Я маю право!» за участі сторін вищезгаданого Меморандуму.

Учасниками заходу стали директори Кіровоградського, Олександрійського, Знам’янського міськрайонних, Гайворонського, Голованівського, Добровеличківського, Новоукраїнського, Новомиргородського, Петрівського районних центрів зайнятості, директори Бобринецької, Вільшанської, Долинської, Маловисківської, Новгородківської, Новоархангельської, Компаніївської, Олександрівської, Онуфріївської, Устинівської районних філій обласного центру зайнятості та заступники директорів Світловодського міськрайонного та Благовіщенського районного центрів зайнятості.

Під час практикуму головний спеціаліст відділу правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Віра Піскун розповіла присутнім про те, що метою підписання вищезазначеного Меморандуму стало об'єднання зусиль у сфері виконання положень Національної програми правової освіти населення та реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

«Пропаганда поваги до Конституції та законів України, подолання правового нігілізму, підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, створення належних умов для набуття громадянами знань про свої права, свободи і обов'язки, підвищення довіри населення до державних інститутів влади, утвердження гуманістичних правових ідей, загальнолюдських та національних правових цінностей, високих моральних засад у суспільному житті – усе це є нашою спільною метою», – зазначила В. Піскун.

У свою чергу, начальник юридичного відділу Кіровоградського обласного центру зайнятості Сіма Чубар акцентувала увагу присутніх на тому, що регулярне проведення інформаційних семінарів, спільно з представниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області, сприяє підвищенню рівня правової освіти безробітних громадян і спонукає їх бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.

К. Білоконь, провідний фахівець із зв'язків з громадськістю та пресою Кіровоградського обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек