Діти перевіряли, чи знають правила дорожнього руху
11.06.18, 12:00
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/008400/images/main/in-text-IMG_20180607_105348-01.jpeg2.jpg)
.Днями у територіальному сервісному центрі МВС в Кіровоградській області №3541 відбулася ознайомча екскурсія для дітей із Великосеверинівської школи. Під час екскурсії діти дізналися багато про роботу сервісних центрів, поспілкувалися із людьми, які там працюють і навіть власноруч повторили та перевірили свої знання правил дорожнього руху на Онлайн тренажері.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?