​Черкащани переймали досвід Соколівки

19.06.18, 18:00

Велика делегація представників громад Черкаської області, які взяли участь у форумі «Реформа місцевого самоврядування та регіональної політики: можливості для громад та регіонів», залишилися після події у Кропивницькому та завітали до Соколівської ОТГ у рамках навчального візиту на тему «Для чого об’єднуватися громадам? Спростування міфів про децентралізацію та набуття практичного досвіду переваг об'єднання для громад Черкаської області».

- Ми ставили на меті сприяти добровільному об’єднання громад, а також створити можливість для обміну досвідом між діючими ОТГ Кіровоградщини та громадами, які знаходяться в процесі об’єднання на Черкащині, - розповідає Денис Абрамов, радник з регіонального розвитку Кіровоградського центру розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEADз Європою».

За його словами, учасники візиту не тільки дізналися про нові фінансові можливості для об’єднаних громад (цими знаннями поділилася Олена Савченко – радниця з питань місцевих фінансів Кіровоградського ВП ЦРМС), але й відвідали Соколівську ОТГ, де про досвід створення громади та досягнення після об'єднання розповіла Інна Завірюха, Соколівська сільська голова. Надзвичайно цікавими і важливими стали візити до сіл Карлівка та Вишняківка, де із учасниками візиту поспілкувалися виконуючі обов’язки старост Любов Шевченко та Віктор Шевченко. Вони відповіди на ті конкрентні питання, які турбували колег-представників органів місцевого самоврядування із Черкаської області, а також розвіяли певні міфи та страхи, що існують у тих громадах, котрі ще не стали на шлях об’єднання.

Нагадаємо, що Кіровоградський Центр розвитку місцевого самоврядування, що створений за підтримки Програми «U-LEADз Європою» та Мінрегіонбуду, постійно надає інформаційну та консультативну допомогу органам місцевого самоврядування і об’єднаним територіальним громадам на Кіровоградщині з питань втілення реформи децентралізації, створення проектів регіонального розвитку, місцевих фінансів та комунікацій. Якщо представникам ініціативних груп потрібні коментарі, консультації чи навчання (а все це – безкоштовно!) від Центру розвитку місцевого самоврядування, телефонуйте будь ласка за номером: (0522) 32-02-86 (щодня у будні з 9.00 до 18.00).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!