Як казати правду своїм дітям про секс, родину і стосунки?

09.07.18, 12:05

Вміння казати правду - запорука успіху у всіх справах і душевного спокою для кожної людини. Вміння казати правду в бізнесі формує надійні і тривалі стосунки. Вміння казати правду у родині дарує спокій і надійний тил. Саме тому для чергового тренінгу у Бізнес-школі "WAKE UP" обрали тему, яка, здавалося б, напряму не дотична до розвитку навичок чи вмінь для ділової людини, але дуже важлива для тих, хто дбає про мир і благополуччя у родині. Хто формує стосунки із дітьми на засадах щирості, чесності і поваги.

У суботу, 14-го липня Бізнес-школа "WAKE UP" запрошує вас на тренінг під назвою "Як казати правду своїм дітям про секс, родину і стосунки?". Проведе його акушерка-гінекологиня дитячого та підліткового віку із десятирічним стажем роботи - Анна Гришко.

Пані Анна також засновниця "Простору жіночого здоров'я" компетентна лікарка у питаннях жіночого здоров'я. Анна Гришко - сертифікована тренерка з питань контрацепції та планування родини.
- Улюблена робота приносить мені задоволення, а постійне прагнення до удосконалення спонукає ділитися досвідом і знаннями, - розповідає пані Анна.

Програма тренінгу
Програма тренінгу

Тож, чекаємо - записуйтеся на участь! Телефонуйте, щоб зареєструватися: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич) та 066-328-40-48 (Жанна Січкарь). Вартість участі - 300 грн.\з особи. Умови участі - 100% передоплата.

Бізнес-школа «WAKE UP» створена на базі творчої групи «Jane&Vika» та займається питаннями неформальної освіти для дорослих. Місією «WAKE UP» є якісне навчання для людей, які розвивають власну справу, працюють на керівних посадах та займаються особистісним розвитком. Організатори і викладачі бізнес-школи «WAKE UP» мають досвід тренерства та наставництва як на рівні міста Кропивницького та Кіровоградської області, так і у масштабах України. Творча група «Jane&Vika» має понад п’ять років досвіду роботи у сфері організації заходів неформальної освіти та навчання для дорослих, яким готова ділитися із партнерами та колегами.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Наталья .Кав’ярня-піцерія "Scorini"
Сегодня зашли в кафе, на первом этаже мест не было. По крутым ступенькам поднялись на второй этаж. Девушка, которая…
Надежда .​Школа латиноамериканських танців "Bachata Blanca - Кропивницький"
Очень хорошая школа! Если хочешь научиться танцевать, то тебе сюда. Хорошее настроение обеспечено!
Нина .Ресторан "Тихая Гавань"
От ресторана "Тихая Гавань" только положительные эмоции. Праздновали там свадьбу наших детей, все было на высшем…