​Новорічне диво: Клієнти ПриватБанку влаштували свято пацієнтам дитячих лікарень

08.01.19, 18:00

“Звичайне диво” завітало 1 січня до Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Дід Мороз, його вірна помічниця Снігуронька та симпатичне розовеньке поросятко - символ нового року, завітали до кожної палати та привітали усіх діток, що вимушені були залишитись у новорічну ніч в лікарні.

Радісний настрій, веселий сміх, святкові розваги та подарунки cтворили чарівну новорічну атмосферу у кожній дитячій обласній лікарні по всій країні завдячуючи клієнтам ПриватБанку та компанії MasterCard, що долучилися до вже традиційної акції “Звичайне диво”.

“Новий рік наступив, а разом з ним - і наша найкрутіша акція, - розповідає Раїса Кілімниченко, керівник по просуванню послуг бюджетним організаціям Кіровоградської філії ПриватБанку. - Результати акції вражаючі! 71 444 учасників, сума зібраних коштів - 1 012 050 грн (!), загальна сума благодійних внесків у грудні - 4 751 748 грн. Для порівняння - минулого року до акції долучилися 61 тис. українців, які зібрали майже 780 тис. гривень. Ми вдячні усім, хто допоміг нам створити справжнє диво і подарувати дітям віру у добро та добросердність”.

Нагадаємо, наприкінці листопада благодійний фонд “Допомагати просто!” та MasterСard розпочали акцію ”Звичайне диво”. Кожен клієнт, що зареєструвася в акції, здійснював покупки картками ПриватБанку, і після кожної транзакції одна гривня автоматично зараховувалася на благодійний рахунок на допомогу хворим дітям.

Крім того, ПриватБанк виділив 2 593 000 гривень на закупівлю важливих медикаментів та обладнання для дитячих лікарень. Напередодні Дня святого Миколая ПриватБанк та благодійна організація “Всеукраїнський благодійний фонд “Допомагати просто!” подарували Кіровоградській дитячій обласній лікарні сучасне медичне обладнання – пульсоксиметр Rad 8 та шприцевий інфузійний насос SEP-21S Plus.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…