​26 мільйонів надійшло до бюджетів від продажу земельних ділянок і прав на них

23.01.19, 14:00

Торік органи місцевого самоврядування продали 39 земельних ділянок комунальної та державної власності несільськогосподарського призначення під об’єктами нерухомого майна загальною площею 6,46 га на суму 7,648 млн гривень.

Було проведено 148 земельних торгів у формі аукціону, на яких продано органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування право на оренду 239 земельних ділянок загальною площею 3,669 тис.га. Загальна ціна продажу річної орендної плати – 18,779 млн грн, та продано 1 земельну ділянку у власність площею 0,003 га, ціна продажу якої склала 12,732 тис. гривень.

У тому числі Головне управлінняДержгеокадастру у Кіровоградській області без залучення державних коштів провело 103 земельні торги у формі аукціону, на яких продало право на оренду 173 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 3,254 тис.га . Загальна ціна продажу річної орендної плати - 16,006 млн грн.

Фактично до місцевих бюджетів від продажу земельних ділянок (з урахуванням розстроченого платежу) і прав на земельні ділянки у 2018 році надійшли кошти в сумі 26,360 млн грн. Це сприятиме покращенню соціально-економічного розвитку сільських територіальних громад. Кошти спрямовуватимуться на облаштування місцевої інфраструктури, модернізацію шкіл та лікарень, закупівлю пожежних машин тощо, повідомляє Прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…