​Національна Гвардія України потребує контрактників

26.02.19, 14:00

У Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості зустрілися начальниця відділу взаємодії з роботодавцями Яна Шевченко з Ігорєм Неровнєю, заступником командира батальйону по роботі з особовим складом бригади швидкого реагування Національної Гвардії України, та Вадимом Куликом, командиром стрілецької роти стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) Національної Гвардії України.

Присутні обговорили проблемні питання при комплектуванні військової служби за контрактом, та намагалися знайти шляхи вирішення кадрових проблем за сприянням служби зайнятості.

Яна Шевченко ознайомила з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, у т. ч. у напрямку добору працівників, розповіла про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, з’ясувала потребу у військовослужбовцях для проходження служби за контрактом в Національній Гвардії України. Також запропонувала військовим співпрацю у напрямку залучення безробітних до військової служби за контрактом, у т.ч. шляхом участі у заходах, що спрямовані на поєднання інтересів і роботодавців, і шукачів роботи - ярмарки (міні-ярмарки) вакансій.

У результаті зустрічі домовилися про подальшу співпрацю для забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб роботодавця, повідомляє Відділ взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!