​Єврофест 2019 у Кропивницькому

19.05.19, 10:00

Обласний фестиваль «Єврофест – 2019» відбувся у Кропивницькому у рамках відзначення Дня Європи в Україні. Свято почалося із урочистостей на площі Героїв Майдану, а далі почався «Парад країн», що проходив вулицею Дворцовою. Дійство вражало яскравістю та масовістю, адже, окрім євроклубівців та національних товариств у ході взяли участь фольклорні колективи – учасники обласного фестивалю «Калиновий спів».

«Єврофест-2019» продовжився у Європейському містечку у форматі барк-кемпу, головною метою якого стало розширення знань дітей та молоді про Глобальні Цілі сталого розвитку. Працювали локації зі здорового способу життя від Krorunclabu, open space «Я маю право» від обласного управління юстиції, арт-майстерні декоративно-прикладного напряму, де можна було створити народну забавку та отримати майстер-клас від професіоналів та представників євроклубів міста та області в майстернях «Європейська красуня», «Створи народну забавку», «Арт-фейс», «Торцювання» та ін.

Концертна презентація країн Європи, виставки світлини «Європейські куточки у містах України», «Країни Європи моїми очима», малюнки та плакати «Європейське обличчя мого краю», відеопрезентації (короткометражні фільми та мультфільми) «Україна — Європа: очима молоді» та «Відкриваємо європейську Україну», «Європейський фотобум» вразили всіх учасників фестивалю. Свої роздуми учасники «Єврофесту-2019» залишали на інтерактивному стенді–опитуванні «Україна — країна європейських цінностей».

Дякуємо усім, хто долучився до святкування і до організації обласного фестивалю «Єврофест-2019»!

Організатори: Кіровоградська обласна державна адміністрація, департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради м.Кропивницького, Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості, Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного ЦДЮТ, Центр європейської інформації Кіровоградської обласної наукової бібліотеки ім. Б. Чижевського, Центр європейської інформації Представництва ЄС в Україні при ЦДПУ ім. Винниченка, Центр розвитку національних культур «Єдина родина», регіональне представництво ПРООН у Кіровоградській області.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!