Кіровоградська область п’ята в Україні за темпами введення житла в експлуатацію
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/009010/images/main/in-text-61745261_315065242745364_8559008357862604800_o.jpg)
На цьому наголосив перший заступник голови обласної державної адміністрації під час галузевої сесії «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» Муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST», інформує сайт Кіровоградської ОДА
«За темпами введення житла в експлуатацію область займає 5 місце в Україні», - підкреслив перший заступник голови ОДА. Він повідомив, що минулого року реалізовано 321 інвестиційний проект, декларації про готовність до експлуатації отримали 727 об’єктів. «Ми відійшли від проектів, що вирішують поточні питання і реалізуємо повноцінні капітальні проекти», - наголосив посадовець. Серед знакових він назвав відкриття 2 дитсадків, ремонт і будівництво державних та місцевих доріг, відкриття 23 міні-футбольних полів, модернізацію медичних закладів обласного центру тощо. «Впевнений, що такий поступ буде збережено і надалі», - зазначив Сергій Коваленко.
Ініціатором Форуму є міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників». У Форумі беруть участь представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, обласної влади, місцевого самоврядування, спеціалісти будівельної та енергетичної галузей, архітектори та дизайнери, міжнародні експерти та представники проектів міжнародної технічної допомоги, студенти профільних навчальних закладів.
Що стосується реалізації проектів з енергоефективності, Сергій Коваленко повідомив, що за 2018 рік на Кіровоградщині укладено 3 ескодоговори. «Відсутність з 1 січня 2019 року «нічного тарифу» на електроенергію зробило проблематичним існування програми. Тому очікуємо, коли на ринку електроенергії будуть ті показники, що були передбачені програмою енергоефективності», - зазначив він.
Під час Форуму обговорювалися актуальні питання у сфері будівництва та енергозбереження, напрацювання спільних пропозицій для розвитку галузі будівництва та формування стратегії розбудови міста та налагодження взаємовигідного співробітництва.
&ft3 Учасникам Форуму презентовано тенденції розвитку енергозберігаючих технологій в Україні та впровадження новітніх технологій у сфері будівництва, а також програми та проекти міжнародної допомоги, що діють в Україні.
фото - Олена Карпенко
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?