Клуб рестораторів нагодує відвідувачів фестивалю «Ми - українці!»

01.08.19, 12:00
Фото з фестивалю - з сайту http://dv.kr-admin.gov.ua
Фото з фестивалю - з сайту http://dv.kr-admin.gov.ua

На день незалежності - 24 серпня, - у селі Скопіївка, що у Добровеличківському районі вже багато років проходить масштабне свято - фестиваль «Ми - украінці!». За останні роки хедлайнерами фестивалю були Руслана, Олег Скрипка, гурт «Здоб ши здуб» та інші.
Крім концерту і розваг, на фестивалі відвідувачі завжди могли придбати смачну іжу та напої. Цього року керівництво селища Скопіївка звернулося до Клубу рестораторів Кропивницького із пропозицією повністю організувати продаж є смаколиків на фестивалі.

«Ми знаємо про високий рівень організації Фестивалю вуличної їжі, що його проводить Клуб рестораторів у Кропивницькому, і цього разу хочемо, щоб на фестивалі «Ми – українці!» все було організовано якнайкраще», - розповів нам заступник селищного голови Скопіївки Сергій Бойченко.

Звісно, селищна рада прийматиме кінцеве рішення про те, хто організовуватиме харчування, з огляду на меню, розцінки, оформлення торгівельних точок, але Клуб рестораторів пропонує подати свої пропозиції. Очільницею Оргкомітету по контактах із Скопієвкою обрано Ірину Маркову, і у подальшому ми візьмемо у пані Ірини коментар щодо того, як триває діалог і підготовка.

Якщо хочете знати більше про фестиваль і про діяльність Клубу рестораторів, будь ласка, підписуйтеся на чат-бота Шеф (лінк на чат-бота), і будьте у курсі справи.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!