Журналісти Кропивницького вчать англійську мову

11.03.20, 14:00

Прес-клуб реформ та волонтери Корпусу миру у Кропивницькому завпровадили цього року спільний цікавий проект - мова йде про безкоштовні заняття із вивчення та практикування англійської мови для журналістів і журналісток міста та області.

Веде заняття щопонеділка волонтерка Сара Круз, а проходять вони у залі, де працює Прес-клуб реформ - на першому поверсі зручних локацій Бізнес-центру "Єлисаветград".

- Одна з проблем, з якими стикаються місцеві журналісти, це неможливість брати участь у міжнародних поїздках, грантових програмах чи стажуванні через брак знання іноземної мови, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич. На її думку заняття у Клубі розмовної англійської мови можуть виправити цю ситуацію.

Також такі зустрічі посилюють співпрацю поміж місцевими медіа та іноземцями, які живуть і працюють у Кропивницькому. Зокрема, обласне телебачення зняло перший сюжет про роботу Сари Круз як волонтерки Корпусу миру:Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок