Журналісти Кропивницького вчать англійську мову
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/009363/images/main/in-text-89456228_2302410903390896_4167588044993462272_n.jpg)
Прес-клуб реформ та волонтери Корпусу миру у Кропивницькому завпровадили цього року спільний цікавий проект - мова йде про безкоштовні заняття із вивчення та практикування англійської мови для журналістів і журналісток міста та області.
Веде заняття щопонеділка волонтерка Сара Круз, а проходять вони у залі, де працює Прес-клуб реформ - на першому поверсі зручних локацій Бізнес-центру "Єлисаветград".
- Одна з проблем, з якими стикаються місцеві журналісти, це неможливість брати участь у міжнародних поїздках, грантових програмах чи стажуванні через брак знання іноземної мови, - розповідає координаторка Прес-клубу реформ Вікторія Талашкевич. На її думку заняття у Клубі розмовної англійської мови можуть виправити цю ситуацію.
Також такі зустрічі посилюють співпрацю поміж місцевими медіа та іноземцями, які живуть і працюють у Кропивницькому. Зокрема, обласне телебачення зняло перший сюжет про роботу Сари Круз як волонтерки Корпусу миру:
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?