​Медицина – моє покликання: розповідь молодої мешканки Кіровоградщини про втілення дитячої мрії

24.03.20, 10:00

«У халаті білім, як сніжок на полі, мов блискіт лебединого пера, вітаючись привітно надовкола, іде по коридору медсестра», – з гордістю цитує слова невідомого автора двадцятиоднорічна Яна Ластовка.

За словами молодої дівчини, стати медичною сестрою вона вирішила ще в дитинстві, коли їй на день народження подарували медичний набір лікаря: «З тих пір, я бачила себе тільки у медичній сфері».

Після закінчення загальноосвітньої школи дівчина вступила до Бершадського медичного коледжу Вінницької області для здобуття омріяної спеціальності. Студентські роки промайнули, як одна мить. Закінчивши коледж молода дівчина повернулася до рідного міста Гайворон, де мала намір знайти собі перше робоче місце.

Аби мрія стала реальністю, Яна звернулася по допомогу у працевлаштуванні до районної філії обласного центру зайнятості. Активність та наполегливість дівчини були винагороджені сторицею. Перебуваючи на обліку як безробітна вона навчилась прийомам та навичкам самопрезентації, підвищила впевненість у собі, а також отримала багато корисної інформації, пов’язаної з працевлаштуванням.

Результат не забарився: під час чергового відвідування районної філії, дівчині була запропонована вакантна посада сестри медичної у КНП «Центральна районна лікарня» Гайворонської районної ради. Яна успішно пройшла співбесіду з роботодавцем та отримала роботу.

Нині нещодавня випускниця працює на посаді сестри медичної та має можливість реалізувати свою давню мрію, адже наполегливо вдосконалює усі набуті знання, здобуті під час навчання, та твердо вірить в успішне професійне майбутнє.

Таким чином, служба зайнятості завжди готова допомогти шукачам роботи, а тим паче молоді, яка вперше шукає роботу, у працевлаштуванні.

текст: Л. Кармаліцька, провідний фахівець з питань зайнятості Гайворонської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятостіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!
Светлана .​Серебряное озеро (Скала)
Звоните по телефону 0634031805.