80 відсотків податків на доходи мають залишатися в місцевих бюджетах

03.03.21, 14:00

Днями відбулося засідання Ради розвитку громад та територій, на якому виступили члени Правління АМУ – Тернопільський міський голова Сергій Надал, Маріупольський міський голова Вадим Бойченко, а також мер міста Золотоноша Віталій Войцехівський,- йдеться у повідомлені Асоціації міст України.

Звертаючись до присутніх Тернопільський міський голова Сергій Надал відзначив, що Конгрес місцевих і регіональних влад може допомогти ефективніше працювати органам місцевого самоврядування, органам державної влади, а найголовніше — вирішити проблеми людей. Також він висловив позицію Асоціації міст України щодо необхідності у наступному бюджетному процесі збільшити частину ПДФО, яка буде зараховуватися до місцевих бюджетів.

«Попереду нас чекає багато викликів, які слід вирішувати разом. Адже у всіх нас єдина мета – сильна, незалежна, унітарна Україна», - наголосив Сергій Надал. Відео виступу Тернопільського міського голови С.Надала дивіться ось тут

Збільшити частку зарахування ПДФО до місцевих бюджетів до 80% підтримали у своїх зверненнях до Президента і Вадим Бойченко, міський голова Маріуполя та Віталій Войцехівський, мер міста Золотоноша Черкаської області. Нагадаємо, Кіровоградщину на заходів представляли очільники громада- членів АМУ Андрій Райкович, Юрій Гульдас та Сергій Кузьменко, голова ОДА Андрій Назаренко та голова обласної ради Сергій Шульга.


Матеріал створено за інформацією Асоціації міст УкраїниКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек