​Окремим людям надано пільги при оформлені біометричних документів

20.04.21, 12:03

Від сплати 70% вартості адміністративної послуги за оформлення та обмін документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, звільнено у 2021 році окремі категорії осіб, які зареєстрували своє місце проживання на території міста Кропивницький.

Відповідне рішення було прийнято на сесії Кропивницької міської ради. Звільнення від оплати частини вартості адміністративної послуги окремих категорій громадян - це виключно право місцевих громад, оскільки відповідні кошти зараховуються до бюджету територіальної громади.

Обов'язковою умовою користування пільгами є реєстрація місця проживання на цій території та надання документа пільговика під час отримання адміністративної послуги Міграційної служби.

Адміністративний збір для кропивничан за оформлення закордонного паспорта з врахуванням пільги становить: за 20 робочих днів - 447,60 грн, у терміновому порядку (7 робочих днів) - 553,20 грн. Розмір адміністративного збору за оформлення ID-картки до 20 робочих днів складає 274,80 грн, до 10 робочих днів - 312,60 грн.

Перелік категорій осіб за посиланням на сайті ДМС https://dmsu.gov.ua/services/payment/1456.html, нагадує Управління ДМС у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

denbely007@gmail.com d.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Нет нельзя)
Олександр .​Просторами Кіровоградщини: Чим порадує туристів містечко…
Башта Шухова знаходиться не на вокзалі, і взагалі не на станції, а коли заїжджаєш з Кропивницького, після зупинки…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…