​Вдруге з Кіровоградщини примусово видворили іноземця, який незаконно перетнув кордон

06.05.21, 14:00

З Кіровоградщини працівники сектору нелегальної міграції Управління Державної міграційної служби в області спільно зі співробітниками управління міграційної поліції Головного управління Національної поліції в області примусово видворили 66-річного громадянина Російської Федерації. На рахунку неврегульованого мігранта два рішення суду про примусове видворення та арешт за незаконний перетин державного кордону.

Іноземець нелегально мешкав у Добровеличківському районі, місцевим судом у 2018 році винесено рішення про його примусове видворення із забороною в'їзду на 5 років. Міграційники виконали дане рішення суду.

Повертатися в Україну росіянину заборонено до 2023 року, втім у листопаді 2020 року він пішки здійснив незаконний перетин державного кордону і був затриманий військовослужбовцями Державної прикордонної служби. За рішенням суду чоловіку за вчинення кримінального правопорушення було призначено покарання у вигляді арешту на три місяці.

Термін відбування покарання добіг кінця і міграційники області подбали про позов до суду щодо примусового видворення іноземця з території України вдруге. Ленінський районний суд у м. Кропивницький задовольнив клопотання.

Міграційники разом з правоохоронцями доставили чоловіка на Харківщину до пункту пропуску через кордон "Гоптівка" для подальшої реалізації примусового видворення.


Джерело: Управління ДМС у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!