​Рятувальники, поліцейські та лісівники Кіровоградщини продовжують профілактику пожеж

23.05.21, 10:00

Задля недопущення пожеж у природних екосистемах Кіровоградщини Головним управлінням ДСНС України у Кіровоградській області проводиться відповідна робота, адже впродовж пожежонебезпечного періоду (який триває з квітня по листопад) питання збереження лісів від вогню набуває неабиякої актуальності та перебуває під пильною увагою представників лісового господарства, пожежно-рятувальної служби та правоохоронних органів.

Так, 22 травня рятувальники спільно з правоохоронцями та лісівниками проводили інформаційні бесіди в лісовому масиві с. Клинці Кропивницького району та на територіях лісових насаджень Знам’янського, Олександрівського і Світловодського районів. Організатори рейду наголосили, що за випалювання сухої рослинності та провокування пожеж у екосистемах законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Лісові пожежі небезпечні саме через наслідки, до яких вони можуть призвести – знищення лісового фонду, житлових і господарських будівель, розташованих поруч з лісовим масивом, загибель тварин, птахів, навіть людей.

Рятувальники також зауважили, що під час відпочинку на природі непоодинокі випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни, та закликали бути вкрай обережними з небезпечними знахідками. У ході роз’яснювальної роботи громадянам вручали листівки із застереженнями. Наразі порушників правил пожежної безпеки не виявлено. Патрулювання здійснюватиметься протягом усього пожежонебезпечного періоду, інформує
Головне управління ДСНС України у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!