​Посадовці Кропивницької міської ради вчаться створювати ефективні презентації - під керівництвом Ольги Гріднєвої

17.06.21, 19:44

Днями у Кропивницькій міській раді розпочався навчальний міні-курс зі створення ефективних презентацій. Практичний семінар організувало управління персоналу для посадових осіб міської ради.

Керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва пояснила, чому була обраною саме така тема для навчання.
- Буквально іще 5 років тому презентації під час доповідей посадовців були не такими популярними і затребуваними. Посадовці б сказали, що нас і так чують і розуміють, ми можемо працювати і без презентацій. Нині ми вже знаємо, що без грамотної візуалізації важко розраховувати, що подану інформацію повноцінно почують, побачать і сприймуть. Презентації ефективно допоможуть проінформувати про виконання бюджету, представити будь-яку програму соціально-економічного розвитку чи перспективу розвитку міста на найближчі десятиріччя. Це вже така значима складова нашої роботи, що з її ефективною подачею ми легко і просто закриваємо багато питань.

Спікеркою першого модулю навчання стала фахівчиня з візуалізації даних та презентаційних вмінь, тренерка Ольга Гріднєва. Цього дня слухачі працювали над правильним оформленням презентацій: вчилися створювати композицію, компонувати слайди, вибирати правильний фокус, підбирати шрифти, ефективно використовувати тексти тощо. Присутні активно брали участь в обговореннях та практичній роботі, повідомляє Міська рада


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!