Євгенія Щербина розповідає, чому вивчає англійську

29.07.21, 14:00

Гончаренко центр – це місце, де кожна людина може знайти заняття по душі й окрім цього освоїти його з допомогою команди професіоналів. Так, нещодавно в стінах Гончаренко центру пройшов випускний вечір для групи, яка пів року тому почала вивчати тут англійську разом зі вчителькою Інною Лопатою.

Випустивши одних своїх учнів, Гончаренко центр прийняв на навчання три нові групи дорослих, котрі почали вивчати англійську мову за методикою компанії «Green country».

Євгенія Щербина - кураторка проєкту "Сад на даху" в Гончаренко центрі, має вищу агрономічну освіту за спеціальністю овочівництво. Мріє вільно спілкуватися англійською в подорожах, але головним стимулом почати вивчати мову стали її діти.

- Насамперед я хочу вивчити мову, щоб допомогти своїм дітям, дочці та сину, оскільки зараз ми з ними почали активно цим займатись. Мої знання англійської потребували кращого, тож я вирішила прийти сюди на уроки англійської. Можливо в майбутньому коли все складеться так як я хочу, це уміння може допомогти мені в подорожах, - розповідає Євгенія Щербина, учениця групи C.

текст - Віта БанташКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!