Віктора Погрібного згадували у Кропивницькому

05.08.21, 16:00

Засідання літературного об’єднання «Степ» його члени присвятили пам’яті Віктора Олексійовича Погрібного. На думку завідувачки відділом краєзнавства ОУНБ імені Дмитра Чижевського Тетяни Колєчкіної, дуже гарно, що серед творчої інтелігенції склалася традиція напередодні дня народження літератора збиратися разом, згадувати зустрічі з Віктором Погрібним, читати його вірші.

Як зазначив Олександр Архангельський, Віктор Погрібний очолював літоб’єднання майже півстоліття і був головним редактором літературно-мистецького журналу «Степ».

«”Степ” – його дітище. Він залишився без батька, без стрижня, без Діда, як ми називали Віктора Олексійовича. Погрібний залишив нам у спадок таку собі імперію, якою він керував 48 з тих 82 років, впродовж яких існує літературне об’єднання», - зазначив він.

Своїми спогадами про Віктора Погрібного поділилася Людмила Ніколаєвська: «Я не могла сьогодні не прийти, щоб згадати такого видатного діяча в літературі нашого краю. Він хвилювався тим, що залишить по собі на цій землі. Це була настільки людяна особистість, настільки доброзичлива! Він любив усіх людей, допомагав їм. З добром ставився до творчої людини».

Згадували Віктора Погрібного, читали його вірші і власні доробки Наталя Фесенко, Тетяна Микитась, Ніна Даниленко та Людмила Островерх. Побачити засідання літоб’єднання можна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=TT2F9HTDTbc&t=1189sКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!