Святий Миколай VS Дід Мороз: Українцям запропонували відповісти на запитання, хто головний на зимових святах

06.12.21, 14:30

Всеукраїнське голосування «Святий Миколай VS Дід Мороз» розпочала мережа освітньо-культурних просторів «Гончаренко центр». З 2 по 18 грудня всі охочі можуть дати відповіді на кілька питань, які дозволять з’ясувати: хто переміг, чи змінилася думка українців за останні 5 років та як голосують люди різного віку в різних регіонах.

Голосування проходить в онлайн форматі: https://cutt.ly/0YyM72E І вже його перші результати виявилися досить цікавими. Найбільшим здивуванням стало те, як голосують люди вікової категорії 56+, адже тут 100% голосів було віддано Миколаю. А найактивнішими на сьогодні виявилися мешканці Донецької, Івано-Франківської та Рівненської областей.

«Ми й уявити не могли, що лише за добу від початку акції до неї долучиться більше двох тисячі осіб! – розповідає директорка Кропивницького Гончаренко центру Вікторія Талашкевич. – Вже зараз онлайн-форму заповнили понад 1000 людей зі всієї України, а в 22 просторах, які працюють сьогодні, проголосувала ще майже 800 осіб».

Нагадуємо, що голосування триватиме до 18 грудня, тож і у вас є час долучитися. Переходьте за посиланням та висловіть свою думку https://cutt.ly/0YyM72E Перші результати по голосуванню дивіться на слайдах.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!