​Понад 71 800 біометричних документів оформлено торік на Кіровоградщині

12.01.22, 12:08

У 2021 році у підрозділах Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області оформлено 40093 паспорта громадянина України у формі картки та 31 729 закордонних паспортів.

Минулого року відбулось зростання попиту на оформлення біометричних документів у порівнянні з попереднім. За час карантину динаміка зростання кількості оформлення біометричних документів трималась протягом усього 2021 року. Кількість звернень громадян з оформлення ID-картки у порівнянні з 2020 роком зросла на 26,5 %, а паспортів для виїзду за кордон - на 24,4 %.

Минулий рік відзначений і позитивними змінами у процедурі оформлення ID-картки: її було законодавчо спрощено. Відтак ID-картку можна оформити у підрозділі Міграційної служби за місцем звернення, а зберігатиметься паспорт у разі неотримання заявником у підрозділі до 3-х років. При оформленні першої ID-картки одночасно можна оформити і реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) для осіб від 14 до 18 років, без необхідності звернення до податкового органу.

З 2021 року на території області можна отримати послугу з оформлення паспорта громадянина України і в Управлінні Міграційної служби та 24 територіальних підрозділах.

Управління ДМС у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!