​Понад 3500 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги у Міграційній службі Кіровоградщини

29.05.22, 14:00

З початку дії воєнного стану підрозділами Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області надано 3560 адміністративних послуг особам, які, рятуючись від збройної агресії, прибули на Кіровоградщину. Найбільше громадян звернулось із Харківської, Київської, Донецької, Луганської, Миколаївської, Запорізької, Чернігівської та Сумської областей.

Для оформлення ID-картки звернулось 504 громадянина та закордонного паспорта - 2268. Зокрема, до підрозділів Міграційної служби області звертаються й особи, які подавали заяви щодо оформлення паспортних документів у підрозділах в інших областях. За їх заявами працівники підрозділів на Кіровоградщині завершують оформлення цих документів і отримують їх громадяни вже за місцем звернення. За можливості також пересилались і надруковані документи з тих територій, де не працюють підрозділи Міграційної служби і де можливо та безпечно здійснювати логістику.

Окрім того, 138 осіб з інших регіонів скористались послугою вклеювання фото при досягненні відповідного віку до паспорта громадянина України у формі книжки. Продовжено на 5 років дію 329 закордонних паспортів та 321 особа отримала послугу з вклеювання фото дітей до закордонних паспортів батьків.

Загалом за цей час підрозділами Міграційної служби області громадянам України надано понад 21 300 адміністративних послуг.


Джерело: Управління ДМС у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!