​Нові жіночі обличчя у громаді

06.04.23, 14:00

Громадська організація “Прес-клуб реформ” має честь повідомити про старт нового проекту, у рамках якого Естонський жіночий науково-інформаційний центр (ENUT) надає підтримку гіпер-локальним друкованим медіа на Кіровоградщині.

Проект називається “Нові жіночі обличчя у громаді”, і в його рамках “Прес-клуб реформ” запросив вісім медіа із районів області до написання історій про жінок, котрі приїхали у громади Кіровоградщини внаслідок повномасштабного вторгнення росії до України, живуть там, займаються підприємництвом, надихають інших та підтримують себе, даючи приклад оточуючим.

“У рамках проекту ми запропонували тим районним друкованим виданням, котрі працюють на Кіровоградщині і мають історію співпраці із “Прес-клубом реформ” та орієнтовані на дотримання гендерної рівності у своїх медіа, знайти таких героїнь, записати з ними історії, опублікувати, а ми передамо примірники цих газет до Естонії”, - коментує координаторка громадської організації Вікторія Талашкевич.

Це вже другий рік поспіль Естонський жіночий науково-інформаційний центр (ENUT) виступає з ініціативою підтримати районні медіа на Кіровоградщині і робить це у співпраці із “Прес-клубом реформ”. ENUT - некомерційна, неурядова організація, яка працює з 1997-го року у Талліннському університеті і є першим жіночим інформаційним центром в Естонії, в бібліотеці якого представлена література з жіночих та гендерних досліджень. Мета ENUT – поширення інформації, захист прав людини та сприяння розвитку демократії шляхом заохочення співпраці між чоловіками та жінками у всіх сферах життя та просування гендерної рівності.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!