Креативне мислення - умова успішності!

06.12.23, 12:00

Тренінг на тему "Креативне мислення - умова успішності" - з циклу занять по розвитку навичок демонстрації своїх результатів, - пройшов днями для волонтерів і волонтерок кравців та кравчинь - у рамках проекту «Соціальне ательє».

Метою тренінгу було ознайомити учасників з основами та прийомами креативного мислення; сформувати первинні практичні навички у волонтерів соціального ательє «KROP-СТИЛЬ» під час виконання практичних завдань; сприяти виробленню навичок пошуку та розкриття власного потенціалу через боротьбу зі стереотипами та загальноприйнятими поглядами на об’єкт дослідження, спостереження та творення.

Завданнями було сприяти формуванню у волонтерів соціального ательє «KROP-СТИЛЬ» ціннісного ставленню до власної думки, що суперечить загальноприйнятим поглядам; навчити не боятись відходити від стереотипів у процесі діяльності, ознайомити учасників тренінгу з основами креативного мислення та прийомами,що сприяють його розвитку, а також вчити працювати у команді, що здатна створити умови для розвитку кожного її члена; вчимось слухати та доповнювати, а не заперечувати й відкидати. Були використані вправи “Наші правила”, “Я сьогодні”, “Коло очікувань”, “Трикутник мрій”, “Дешифратор мудрості”. Також відбулися міні-лекції “Мислення та креативне мислення. Переваги” та кластер “Креативне мислення” і вправа “Руханка для розуму”.

Базою для втілення проекту є Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі Проєкт реалізується громадською організацією "Турбота" в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО Десяте Квітня


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!