Мобілізаційний захід "Козацькі забави": Симбіоз історії, культури та патріотизму

26.04.24, 14:32

Сьогодні, в Кропивницькому відбувся захід "Козацькі забави", що виявився захоплюючою подією, сповненою історії, культури та спортивного духу.

Організована виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців, громадською організацією “Десяте квітня", подія мала на меті розширити знання молоді та вимушено переміщених осіб про історію, культуру та видатних особистостей України і Кіровоградщини, підвищити почуття патріотизму, а також популяризувати здоровий спосіб життя та активне дозвілля.

Спів-організатори заходу, серед яких Людмила Снєжко, директорка Кропивницького професійного ліцею сфери послуг та торгівлі, Ольга Салоїд з ГО "Десяте квітня", Оксана Горбенко, начальниця відділу комунікацій з громадськістю Кропивницької міської ради та Вікторія Талашкевич з НРГО "Турбота" на початку привітали учасників та закликали до активної участі.

Відвідувачі та відвідувачки заходу мали можливість взяти участь у різноманітних станціях, де пройшли захоплюючі та пізнавальні вправи. Від "Історичної" станції, де вони встановлювали відповідність між назвами речей козаків та їх зображенням, до "Козацької", де перевіряли свої знання приказок про козацтво та писали якомога більше слів, пов'язаних з цією темою. Навіть тривога не змогла надовго зупинити перебіг заходу - перебуваючи у безпечному укритті, молодь обговорювала отримані завдання.

"Козацькі забави" стали прекрасною нагодою для соціалізації та інтеграції представників ВПО та місцевої громади до приймаючої громади. Завершальним акордом події були "Козацькі смаколики", де присутні могли смакувати традиційні страви та обмінюватися враженнями.

"Козацькі забави" продемонстрували не лише багатство історії та культури України, а й силу об'єднання та співпраці. Це була незабутня подія, яка залишиться у пам'яті усіх учасників та учасниць.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!