Свято-Миколаївський храм у Бобринці

Категории: Достопримечательности

Бобринец, Кировоградская область

Двісті двадцять два роки…. Мало це, чи багато? Для для людського життя так. Для величного Свято-Миколаївського храму, який для багатьох бобринчан є вічним джерелом духовності, це роки насищення молитвою Божою прекрасної культової споруди. Це водночас багатолітня історія, яка стала надбанням Бобринця, Усього району. Старовинна церква славиться своєю архітектурою на всю Кіровоградщину. Крім поважного віку, храм має прекрасні розписи, якими зустрічає прихожан та гостей з усієї України. Та як невблаганними є роки до людини, так і на будівлі вони залишають свій відбиток.


За попередні роки вже здійснено крок у ремонті Свято-Миколаївського храму. Мир не без добрих людей. Саме завдяки їх підтримці було замінено вікна, купола, перекрито дах, розпочато зовнішні роботи. Але зупинятися на зробленому неможна. Потребують відновлення розписи на внутрішніх стінах храму. Цими днями ремонтні роботи продовжаться.


Ми йдемо до храму із найпотаємнішим. Ми йдемо із надією і проханням до Господа. Храм завжди відкритий для усіх, він завжди зустрічає з щирою молитвою, підтримує і у радості, і у журбі. Сьогодні прийшов час усім нам піти на зустріч та спільно сприяти збереженню історичної пам’ятки району, відновленню релігійного центру, підтримки духовного джерела.


Настоятель духовної перлини нашого степового краю протоієрей , отець Юрій,молиться за прихожан, за кожного мешканця міста, району, усієї України. За тих , хто не з родиною, у відрядженні, несе військову службу. Він молиться за мир та злагоду у державі. Навчає прихожан . І можливо не раз, нас рятували янголи охоронці, вимолені у стінах Свято – Миколаївського храму.


Не стоїть храм осторонь останніх подій в Україні. Молебні за мир, молебні за тих, хто віддав життя за єдність та цілісність країни… З вірою, надією, з добром у серці, любовю до ближнього, спільними зусиллями ми бобринчани, здатні на багато благих справ. Долучитися до однієї з таких – ремонт Свято-Миколаївського храму,вважаємо справа честі кожного.

Звертаємось до всіх не байдужих, до мешканців міста, підприємців, сільгоспвиробників району, просимо підтримати коштами. Будівельні матеріали і виконання роботи потребують значних фінансових затрат.
Для бажаючих допомогти розрахунковий рахунок 2600510190200, МФО 380764, ПАТ КБ « Надра», Код 24144910 З надією на допомогу, світле майбуття, спільну добру справу, прихожани та настоятель Свято-Миколаївського храму.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!