Круглий стіл на тему "Роль жінки в політиці"

10.02.2015
10.02.2015

У вівторок, 10 лютого 2015 року о 14.00 за ініціативи Кіровоградського обласного молодіжного гендерного центру "КОЛО" та підтримки департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА відбудеться круглий стіл на тему "Роль жінки в політиці".

Місце проведення: ОУНБ ім.Д.І.Чижевського. Метою заходу є обговорення та привернення суспільної уваги до проблеми низького рівня представництва жінок в органах державного управління та в політичних структурах, усіх рівнів в Україні, пошук можливих шляхів вирішення даної проблеми на місцевому рівні.

Під час круглого столу буде презентовано результати гендерних моніторингів Парламентських виборів 2012-2014 рр. та можливу перспективу збільшення представництва жінок на місцевому рівні. Окрім того, планується обговорити проблему рівня активності жінок у владі на місцевому рівні Кіровоградської області.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до даного заходу! Контактні дані:099 30 55 102 ; 098 38 33 089 (Шпіньова Юлія Олегівна)-Голова Кіровоградського обласного молодіжного гендерного центру «КОЛО»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!