КвеСт АКС – пригодницька командна гра!

10.10.2015
10.10.2015

КвеСт АКС – пригодницька командна гра, в якій ти виконуєш спеціальні, спортивні, інтелектуальні завдання, здійснюєш пошук на місцевості, будуєш оптимальні маршрути, шукаєш оригінальні рішення та підказки. Твоя задача – прийти першим! КвеСт АКС – для тих, хто живе яскраво та динамічно!

Для тих, хто живе в реальному світі, хто є героєм власних пригод! Для тих, хто отримує найсильніші емоції! Для тих, хто любить світ загадок і таємниць! Для тих, хто насправді знає значення слів адреналін, екстрим та драйв! Грай та дізнайся, чого ТИ вартий!

КвеСт АКС - Автомобільні квести - Піші квести - Ралі квести - Он-лайн квести - Корпаративні квести 10 жовтня 2015 року пройде 11 АвтоКвеСт АКС «Загублені в часі». Старт гри о 21-00. Організаційний брифінг о 19-30. Місце збору – міські вали.

Гра пройде в нестандартній інтерпритації з перевагою в бік логічного мислення, цікавих пригод, та, що саме головне, справжнього квесту. Впевнені, що байдужим не залишиться ніхто! Нас можна знайти: www. akc.kr.ua фейсбук «КвеСт АКС», Вконтакте «КвеСт АКС». Телефон: 050-045-15-95.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…
Вікторія .​Отельный комплекс "Государь" и кафе-ресторан "Розмарин"
О, дякуємо, Влад! Нам це фото свого часу надали як історичне фото будівлі. Виправимо!