КвеСт АКС – пригодницька командна гра!

10.10.2015
10.10.2015

КвеСт АКС – пригодницька командна гра, в якій ти виконуєш спеціальні, спортивні, інтелектуальні завдання, здійснюєш пошук на місцевості, будуєш оптимальні маршрути, шукаєш оригінальні рішення та підказки. Твоя задача – прийти першим! КвеСт АКС – для тих, хто живе яскраво та динамічно!

Для тих, хто живе в реальному світі, хто є героєм власних пригод! Для тих, хто отримує найсильніші емоції! Для тих, хто любить світ загадок і таємниць! Для тих, хто насправді знає значення слів адреналін, екстрим та драйв! Грай та дізнайся, чого ТИ вартий!

КвеСт АКС - Автомобільні квести - Піші квести - Ралі квести - Он-лайн квести - Корпаративні квести 10 жовтня 2015 року пройде 11 АвтоКвеСт АКС «Загублені в часі». Старт гри о 21-00. Організаційний брифінг о 19-30. Місце збору – міські вали.

Гра пройде в нестандартній інтерпритації з перевагою в бік логічного мислення, цікавих пригод, та, що саме головне, справжнього квесту. Впевнені, що байдужим не залишиться ніхто! Нас можна знайти: www. akc.kr.ua фейсбук «КвеСт АКС», Вконтакте «КвеСт АКС». Телефон: 050-045-15-95.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!