Гендерна рівність у місцевому самоврядуванні

30.11.2015
30.11.2015

У понеділок, 30 листопада, о 14.00 у Кіровоградському прес-клубі (вул. 50 років Жовтня, 1А) відбудеться регіональний круглий стіл в рамках Національного проекту «Регіональні голоси за демократію».

Тема круглого столу - “Гендерна рівність у місцевому самоврядуванні”, адже, незважаючи на гендерні квоти, що були передбачені новим законом “Про місцеві вибори”, частка жінок у радах всіх рівнів не збільшилась. Під час круглого столу учасникам будуть презентовані результати проекта, який працював на Кіровоградщині напередодні місцевих виборів, а також результати досліджень щодо участі жінок у виборах та представництва у органах місцевого самоврядування.

Запрошуємо на Круглий стіл журналістів, представників громадських організацій, - всіх, хто цікавиться перебігом місцевих виборів та розвитком демократії. Захід проходить у рамках національного проекту "Регіональні Голоси за Демократію". Координатор у Кіровограді - Ольга Гріднєва (050 471 65 16, olga@gridneva.com).

Довідково: Проект «Регіональні голоси за демократію» виконується Інститутом міжнародного співробітництва німецької асоціації народних університетів (далі – DVV International) та НРГО “Прес-клуб реформ” у п’яти областях України. Проект, що виконується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, стартував у серпні 2015-го року і завершиться у грудні 2015 року.

Мета проекту – підвищити обізнаність громадськості щодо ініціатив громадянського суспільства у п’яти цільових областях шляхом якісної регіональної журналістики. Партнери проекту – організації громадянського суспільства у співпраці з журналістами ЗМІ, – віддані справі просування відкритого і активного діалогу між громадянами, ЗМІ та політиками під час виборчої кампанії до місцевих рад восени 2015 року. Цільові групи проекту – це активісти громадських організацій та журналісти у віці від 18 до 35 років, що об’єдналися і працюють у тісному партнерстві.

Партнерами проекту «Регіональні Голоси за демократію» на Кіровоградщині є Новоукраїнська районна громадська організація «Турбота».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ