Магічна акція "Звичайне диво"

31.12.2020
31.12.2020

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” та Mastercard оголосили про старт щорічної акції ”Звичайне диво”, щоб привітати з Новим роком тяжкохворих дітей, які перебуватимуть під час свята в стінах лікарень.

”Звичайне диво” проводиться четвертий рік поспіль. Торік її учасниками стали майже 100 000 українців. Умови акції дуже прості: потрібно зареєструватись на сайті акції, а після цього з кожної оплати, здійсненої за допомогою картки ПриватБанку, 1 гривня йде на благодійність і до неї ще по 1 гривні додають ПриватБанк та Mastercard.

Минулого року учасники акції зібрали 5 млн 400 тис. гривень і привітали більше ніж 3 тисяч маленьких пацієнтів лікарень України. Кошти, окрім власне подарунків, були витрачені на закупівлю медичного обладнання, яке згодом було доставлене в дитячі лікарні.

“Найважливіше, на нашу думку, це не тільки подарунки, а емоції, які отримують діти, - поділилася Анна Павлова, директорка фонду “Допомагати просто!”. - Уявіть собі: новорічний ранок, порожні лікарняні коридори, і раптом - аніматори, сміх, подарунки. Звісно, цього року формат привітань трохи відрізнятиметься через карантинні обмеження, але новорічне диво для діток - буде!”

Акція триває до 31 грудня, її учасниками можуть стати клієнти – власники будь-якої картки ПриватБанку, відкритої в гривні. Для участі потрібно пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону на сайті dyvo.pb.ua. Кожен учасник акції по закінченні отримає звіт про витрачені кошти. Беремо - і творимо дива!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!