Перші переможці кінофестивалю "Ранок"
26.05.13, 9:32
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/000227/images/828/in-text-2305130505.jpg)
Подарунок (сертифікат та диплом) дівчина отримала із рук голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнко. Очікується, що Марина витратить призові кошти на зйомку промо-ролика, приуроченого 75-річчю із дня заснування Кіровоградської області.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/000227/images/827/in-text-441.jpg)
Нагадаємо, що фестиваль проходить на базі кінотеатру «Зоряний» та педагогічного університету імені Винниченка. Загальна кількість його учасників складає 125 чоловік із семи країн. У рамках фестивалю члени журі переглянуть 155 фільмів. Що стосується українців, то участь у заході беруть мешканці 26-ти міст.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?