Кіровоградські талановиті діти будуть на телеекранах всієї країни

28.05.13, 12:13

Олена Кваша та Вадим Мурований
Олена Кваша та Вадим Мурований
Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія братиме участь у новому всеукраїнському телевізійному проекті спільного виробництва обласних державних телерадіокомпаній «Країна талантів», що ініційований Державним комітетом телебачення і радіомовлення України.

Всі обласні державні телерадіокомпанії представлятимуть програму, яка продемонструє  кращі зразки творчості талановитих та обдарованих дітей області, спортивні досягнення, знайомства із цікавими особистостями, дитячими  заходами, що відбуваються в області. Кіровоградська ОДТРК презентуватиме свою програму у серпні.


Трансляція  першого випуску телевізійного проекту  «Країна талантів» розпочнеться з 1 червня 2013 року -  до Міжнародного дня захисту дітей. Розпочне марафон  Полтавська ОДТРК. Надалі програму можна буде бачити щосуботи о 16.30 в ефірі ОДТРК і на сайті проекту.

В проекті «Країна талантів» також передбачено on-line голосування за кращу програму. Голосування проходитиме до 30 листопада 2013 року  на сайтi krainatalantiv.com.ua Програми, що наберуть найбільшу кількість голосів будуть відзначені нагородами.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Юля, якщо допомога потрібна від сайту "Тусовка", напишіть, про що мова. Якщо потрібна допомога по напрямку захисту…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…