У Кіровограді провели Олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше!»

11.09.13, 13:15

Дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України проводять Всеукраїнський Олімпійський урок для залучення дітей та молоді до активних занять спортом, утвердження здорового способу життя та популяризації олімпійського руху.

У суботу, 14 вересня у День фізичної культури і спорту в столиці України Києві на Хрещатику відбудеться унікальна спортивна акція – Всеукраїнський Олімпійський урок. Відтак активно відзначається День фізичної культури та спорту, Всеукраїнські акції «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень» і на Кіровоградщині.


Сьогодні, наприклад, пройшов відкритий Олімпійський урок у школі №25 у Кіровограді – на ньому були присутні керівництво міста та області, а також уславлені спортсмени Кіровоградщини, представники влади та спортивної громадськості.

Олімпійський рух поширює у світі ідеї здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, сприяє налагодженню дружніх стосунків між народами, континентами. Олімпійський вогонь подорожує планетою і запалює в серцях усіх людей світу дух свободи, миру, єдності, дружби та спорту!Учні школи отримали у подарунок від губернатора Андрія Ніколаєнка спортивний інвентар (футбольні, волейбольні та баскетбольні м’ячі), а від мера Олександра Саінсуса – тенісний стіл. Тож, тепер діти тут ще краще займатимуться спортом, хоча і нині школа має багато знаних спортсменів – вони вже досягли значних результатів у спорті, і продемонстрували свої виступи гостям.
  • Школа №25
  • Школа №25
  • Школа №25
  • Школа №25

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…