Кіровоградське телебачення отрималj нагороди на фестивалі «Калинові острови-2013″

21.10.13, 11:43

Кіровоградська телерадіокомпанія заявляла на фестиваль "Калинові острови-2013" три роботи: Ток-шоу «Ми», радіопрограму «Новини Кіровоградщини» та телепроект «Василь Сухомлинський — дітям». Усі вони стали призерами! Ток-шоу «Ми» здобуло перше місце у своїй номінації, «Новини Кіровоградщини» та «Василь Сухомлинський — дітям» стали лауреатами фестивалю.

Цього року на конкурс надіслали більше сотні робіт з усієї країни. Кращих визначало професійне журі. Вперше в історії фестивалю «Калинові острови» в ньому взяли участь телевізійники з-за кордону — гості з білоруського міста Брест. Вручав нагороди за кращі теле- та радіопрограми віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул.

Голова держкомтелерадіо Олександр Курдінович привітав представників регіональних ЗМІ та наголосив на їх перевагах, над центральними каналами: «Зібрати представників з усіх регіонів – це була основна мета створення цього фестивалю. Сьогодні ми бачимо значне підвищення якості регіональних телерадіопрограм, цей особливий погляд з місць, саме з регіонів, якого не вистачає багатьом загальнонаціональним телеканалам».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ксюша .Кировоградский главпочтамт
Подскажите,к кому обратиться по поводу задержки посилки Joom.Месяц,уже как находится в Украине.
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!