Представництво ЄС оголошує набір "EU Study Days"

24.10.13, 12:05

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на шосту сесію Школи європейських студій в Україні (EU Study Days in Ukraine).

Шоста сесія відбудеться 20-24 листопада 2013 року у Львові та буде зорієнтована на учасників із західних, північних та центральних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
- дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;
- глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи майбутньої Угоди про асоціацію тощо);
- дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
- створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Хто може взяти участь? Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) із самого Львова, а також із Закарпатської, Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської, Чернівецької, Хмельницької, Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської областей та м. Київ (цільові регіони 6-ї сесії).

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Як взяти участь?  Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням Кінцева дата подання заявок - 4 листопада 2013 року, 23.00 Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей.  Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.  

Контактна особа - Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua
Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту: email: eustudydays@gmail.com,
тел.: 097 321 47 30, або на сайті школи: www.eustudydays.comКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!