Наступного року ФЛАУ проведе у Кіровограді кілька змагань

05.11.13, 9:32

Новий легкоатлетичний сезон в Украіні традиційно почнеться «Різдвяними стартами» в Києві, які пройдуть у відреконструйованому манежі на Березняках. Про це йдеться на сайті ФЛАУ.

 

Чемпіонат України в приміщенні традиційно відбудеться в Сумах (6-7 лютого), а зимовий чемпіонат України з метань – у Ялті (19-21 лютого). Чемпіонат України зі спортивної ходьби (28 лютого – 1 березня) цього року прийматиме Алушта.

 

Цікавий забіг відбудеться 12 квітня у всіх обласних центрах України, Києві та Севастополі. У рамках партнерства Федерації легкої атлетики України та Торгово-промислової палати у цей день на старт вийдуть бізнесмени, аби визначити найсильніших і просто отримати задоволення у всеукраїнському пробігу «Здоровий бізнес – здорова нація».

 

У міжнародних матчевих зустрічах у українських легкоатлетів, які змагаються у юнацькій та юніорській вікових групах, крім білорусів з’являться нові суперники – румуни, кіпріоти та ізраїльтяни.

 

У «весняно-літній» частині календаря ФЛАУ є і кілька нових міст, в яких з’явилися або незабаром з’являться нові реконструйовані стадіони. У квітні Черкаси прийматимуть чемпіонат України з бігу на 10000 метрів, а 16-18 травня – юнацький чемпіонат України. 20-22 червня в Артемівську пройде чемпіонат України серед юнаків 1999 року народження та молодших.

 

У травні планують завершити реконструкцію стадіону в Кіровограді, а вже 28-30 червня місто прийматиме чемпіонат України серед школярів (1997 р. н. і молодші), а в серпні – командний чемпіонат України серед юніорів.

 

Чемпіонат України з напівмарафону у 2014-му прийматиме Харків, юніорський чемпіонат України – Київ. Командний чемпіонат України на початку червня цього разу завітає до Донецька. Тут 24-26 липня визначатимуть найсильніших і на чемпіонаті України, головному відбірковому старті на чемпіонат Європи.

 

Винагородилася й ініціатива Львова. Тут 21 вересня відбудеться чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км «Львівська десятка».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!