Пост №1 буде в Кіровограді

23.03.14, 10:00

З метою розвитку військово-патріотичного виховання, забезпечення формування громадянських, моральних і фізичних якостей у процесі виховання та навчання, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, виконком міської ради вирішив затвердити положення про «Пост № 1 – почесна варта на меморіалі «Фортечні вали» у м. Кіровограді», а також створити сектор військово-патріотичного виховання учнівської молоді на базі станції юних техніків.

Головна функція посту № 1 – організація несення почесної варти біля Вічного вогню на меморіалі «Фортечні вали». Склад почесної варти формується з учнів 8 – 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Кіровограда у кількості 25 осіб щодня. 
Школярі нестимуть почесну варту з 23 квітня по 23 травня, з 1 вересня по 1 жовтня 2014 року. Вартові з одного навчального закладу будуть задіяні протягом трьох днів з 12-ї до 15-ї години.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Илона .​Серебряное озеро (Скала)
Хочу поблагодарить Наталью и Анатолия (068 250 9908) из села Протоповка! Отдыхали групой с четырёх человек на протяжении…
Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?