Клуб «Імідж» відсвяткував 25-річчя

25.03.14, 13:30
Наталя Долгополова, 25 років клубу Імідж
Наталя Долгополова, 25 років клубу Імідж

Минулої суботи в обласній філармонії у Кіровограді відбулася справжня «Зустріч з мрією» - на честь святкування 25-річчя творчого об’єднання молодіжного клубу «Імідж» Кіровоградського обласного ЦДЮТ.

25 років клубу Імідж
25 років клубу Імідж

Привітати клуб з ювілеєм прийшли колеги по мистецькому цеху, поціновувачі молодіжної творчості, нинішні учні та численні випускники «Іміджу». Серед них був і відомий шоу-мен Антон Лірник, який згадав про те, як ходив до клубу, який тоді ще мав назву "Іскра", але вже мав своїм керівником Наталю Долгополову.

25 років клубу Імідж
25 років клубу Імідж

Під час захоплюючої концертної програми сьогоднішні «іміджисти» закликали присутніх до толерантності, творити добро й підтримувати мир. Вражали присутніх великими ляльками, запальними танцями, веселими жартамита душевним співом.

25 років клубу Імідж
25 років клубу Імідж

Свято стало можливим не лише завдяки завзятості керівника клубу Заслуженого працівника освіти та науки Н.Долгополової, адміністрації Кіровоградського обласного ЦДЮТта педагогів, але й завдяки спонсорам. Так, молодіжний клуб «Імідж» завдячує : ГО «Спільна дія», імідж-центру «Ольга», мережі кондитерських магазинів «Карамелька», кінотеатру «Портал», туристичній агенції «Гелонія», магазинам «Рок-стар» та «Моделенд», ВКЦ «Олєум», журналу «Ланруж» та Кіровоградській обласній телерадіокомпанії. Ювілей відлунав: торт з’їли, пісень поспівали, з друзями побачились і мрія полетіла! Полетіла до нових задумів, звершень та нового ювілею!


текст - Світлана Коропалова


Тэги: Долгополова, Имидж, Коропалова, ОЦДЮТ


Комментарии

Иван Толкачёв 4 апреля 2014 22:31
1
Все было хорошо!
Ответить
Вікторія Талашкевич 5 апреля 2014 10:32
0
Концерт зачарував!!
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок