Знайомий незнайомець - Інтернет

07.04.14, 15:30

Сьогодні важко уявити своє життя без Інтернету. І хоч навколо нього ще точаться різні дискусії стосовно користі і шкоди, яку завдає Інтернет, ні в кого не виникає сумніву, що обійтися без нього сучасній людині аж ніяк не можна. Ось і в Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім. О. М. Бойченка 4 квітня відбулося свято – День Інтернету.

В цей день студенти Кіровоградського інституту державного і муніципального управління Класичного приватного університету відвідали захід «Безпечна робота в Інтернеті», під час якого дізналися про небезпеки, що чекають кожного відвідувача Інтернету. Як захиститися від спаму та вірусів, уберегтися від віртуальних злочинців та інтернет-шахрайства, не стати жертвою аферистів, радили першокурсникам працівники бібліотеки.

В цікавому тренінгу «Онландія – безпечна веб-країна» в рамках програми «Бібліоміст» взяли участь вихованці КЗ «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з притулковими групами». Вони вчилися бути ввічливими і чемними не лише в реальному, а й он-лайн спілкуванні. Як уберегтися від неприємних моментів, пов’язаних із віртуальним світом, захистити себе від Інтернет-злочинців і самому не завдати шкоди іншим, такі завдання вирішували під час тренінгу молоді хлопці та дівчата.

Для всіх охочих стати членом Інтернет-спільноти протягом дня проходило експрес–навчання «Інтернет без кордонів». Бажаючі відкрити власну поштову скриньку, зареєструватись в соціальних мережах, навчитися спілкуватись через скап працювали з консультантом.

Друге життя старим СД-дискам дарували вправні руки бібліотекаря та користувачів бібліотеки на майстер-класі. Фантазія та трохи старання і диск, який мав бути викинутим на смітник, перетворювався на чудову підставку під чашку з чаєм чи кавою, серветницю, підсвічник чи просто в симпатичного котика.

Відвідувачі бібліотеки мали змогу прочитати основну інформацію про Інтернет, переглянувши інформаційну дошку «Знайомий незнайомець - інтернет» та поглибити свої знання, взявши книги з виставки «Інтернет: вчора, сьогодні, завтра».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…