Якщо ти патріот - приєднуйся до нас!

19.04.14, 14:00

Цього тижня Новомиргородська школа №2 приєдналася до районної акції «Якщо ти патріот - приєднуйся до нас». У кожному класі було проведено виховні заходи з даної теми. Так, у 10-х класах відбувся урок з використанням інтерактивних технологій на тему «Україна-єдина держава», який підготували й провели вчителі вищої категорії Козяр С.О. та Зеленюк Н.В. Мета уроку-сприяти вихованню громадянина, патріота своєї держави, людини національно свідомої, котра усвідомлює свої права й обов’язки щодо суспільства й держави, сприяти вихованню любові до рідного краю, його народу, утвердження принципів високої моралі.

Урок урочисто розпочався із виконання Державного гімну. Потім учні пригадали історію здобуття Україною своєї незалежності та висловили власну думку щодо її майбутнього. Діти зазначили, що для кожного українця збереження та розвиток своєї держави-це один із життєвих пріоритетів, одна із священних місій, що стоять разом із творчістю,навчанням і взагалі життям. Не можна зватися українцем і при цьому не прагнути добробуту та щастя для всіх інших українців, адже в єдності народу-запорука його тривалого й безхмарного життя.

Учні підготували відеопрезентацію про Україну як унітарну державу та прослухали відеозвернення відомих діячів культури до українського народу із закликом до єдності. Також школярі згадали здобутки українців, які принесли своїй державі світову славу. Захід пройшов у піднесеному настрої: учні декламували вірші про незалежність України, виконали популярну пісню О.Пономарьова «Заспіваймо пісню про Україну».

Матеріал підготувала учитель української мови та літератури вищої категорії Новомиргородської ЗШ № 2 Козяр С.О.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!