Юні дизайнерки Кіровограда влаштували показ мод на виставці в "Експоцентрі"

31.05.14, 10:00

Днями у виставковому центрі «ЕкспоЦентр» пройшла Перша спеціалізована виставка «Будівництво і ремонт. Реклама і дизайн», яку організувала Торгово-промислова палата. На виставці було чимало цікавого, у тому числі - показ мод, в якому брали участь студенти спеціальності «Технологічна освіта» фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.


Як розповідає Оксана Гурьянова, підготовка до показу йшла під керівництвом викладачів Кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, і гоості виставки побачили три кращі колекції одягу, створені цього року студентками фізико-математичного факультету.

Зокрема, 51 група представила колекцію «Вектор стилю», що складалася з базових речей, які мають бути в гардеробі кожної стильної дівчини. Такі речі поєднуються з різними аксесуарами, створюючи кожного разу новий образ. В цій колекції гармонійно поєднані сучасні та фольклорні елементи.

Колекція «Ля Фльор» створена студентками 41 групи. Вона складається з яскравих уквітчаних суконь. Як природа розквітає навесні, убираючись у веселкові кольори, так і дівчата починають квітнути з природою.

У заключному виході було представлено колекцією «Подих літа» створену студентками 31 групи у якій переплелися сучасні тенденції моди та українські традиції минулого, сукні мають модний актуальний крій та оздоблені ручною вишивкою.
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…