Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини: Економіка і бізнес

04.06.14, 15:32

Кіровоградський прес-клуб та Кіровоградське Інтернет Телебачення (КІТ) продовжують зйомку та трансляцію в ефірі проекту "Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини", що його підтримала Міжнародна громадська організація "Internews-Україна". У рамках проекту, розповідає керівник Кіровоградскього прес-клубу Вікторія Талашкевич, буде створено десять програм, у кожній з яких 4-5 експертів висловлять свої думки на теми, пов'язані із перспективами євроінтеграції країни. Зокрема, у вівторок вже була записана друга програма на тему "Перспективи європейської інтеграції України та Кіровоградщини: Економіка і бізнес".

Спікерами, з якими спілкувалися ведучі - Олена Кваша, Ольга Гріднєват та Анастасія Мусатенко, стали Віктор Серпокрилов, перший заступник голови Кіровоградської ОДА, Ірина Саєнко – президент Торгово-промислової палати, Антон Шевченко, керівник Центру надання адміністративних послуг та Геннадій Балашов, експерт з питань економіки та фінансів, (через Skype, м. Київ).

Сьогодні і завтра плануєтсья записати та видати в ефір програми на теми "Спорт як один із векторів, за яким Кіровоградщина прямує до Європи", "Мистецтво і європейський спадок у Кіровограді", "Українська армія та боєздатність військових - перспективи вступу до загальноєвропейських та світових систем безпеки" та "Розвиток громад як одна з європейських практик розбудови громадянського суспільства: кіровоградські практики".Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!