Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини: Спорт

06.06.14, 13:30

Кіровоградський прес-клуб та Кіровоградське Інтернет Телебачення (КІТ) продовжують зйомку та трансляцію в ефірі проекту "Десять європейських днів у розрізі Кіровоградщини", що його підтримала Міжнародна громадська організація "Internews-Україна". У рамках проекту, розповідає керівник Кіровоградскього прес-клубу Вікторія Талашкевич, буде створено десять програм, у кожній з яких 4-5 експертів висловлять свої думки на теми, пов'язані із перспективами євроінтеграції країни. Зокрема, у четвер була записана четверта програма на тему європейського спортивного вектору України.

Спікерами, з якими спілкувалися ведучі - Олена Кваша, Ольга Гріднєва та Анастасія Мусатенко, - стали Володимир Куделя, керівник Асоціації настільного хокею, Олег Бойко, тренер кіровоградської бейсбольної команди, Руслан Згривець, президент баскетбольного клубу "Єлисавет-Баскет" та Геннадій Заболотний, президент Федерації легкої атлетики.

Днями плануєтсья записати та видати в ефір програму про мистецтво і європейський спадок, а також боєздатність військових і перспективи вступу України до загальноєвропейських та світових систем безпеки, а також про розвиток громад як одну із європейських практик розбудови громадянського суспільства.Комментарии

Vladimir Zubanov 6 июня 2014 18:52
1
За родючи черноземи, за славетну спадщину, за людей талановитих, ЗА КІРОВОГРАДЩИНУ
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!