На Чемпіонаті України з маунтенбайку виграв світловодчанин

23.06.14, 15:31

У Кіровограді відбувся чемпіонат України з маунтенбайку, в якому дві золоті медалі завоював колишній вихованець кременчуцької школи велоспорту Антон Пустовіт, який нині виступає за команду міста Світловодськ (Кіровоградська обл.), повідомляється на сайті міської ради. Якщо минулого року Пустовіт без проблем виграв ЛКУ (Любительський Кубок України), здобуваючи в ньому впевнені перемоги на кожному з етапів, то тепер у Кіровограді йому довелося вести напружену боротьбу за перемогу до самої, як-то кажуть, фінішної «стрічки». На марафонській дистанції з гірського велосипеду (60 км) Антон Пустовіт переміг із результатом — 2 години 37 хвилин 41 секунда. Він на 21 секунду випередив срібного призера Володимира Зіновкіна з команди ІСД (2:38:02). В індивідуальній гонці на 2,8 км Антон Пустовіт також став чемпіоном країни з результатом 6 хвилин 46 секунд, випередивши на 4 секунди киянина Віталія Зубченка.