Футбольна лихоманка у бібліотеці

26.06.14, 12:00

Нині в усьому світі погляди людей прикуті до спортивної події номер один - чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 в Бразилії. Тому на прохання користувачів, працівниками відділу абонементу Бібліотеки для юнацтва ім. О. М. Бойченка створено книжкову виставку «Футбольна лихоманка 2014».

На виставці представлені книги, що розкажуть про історію зародження футболу, основні зміни в її правилах, становлення ФІФА та регіональних футбольних конфедерацій. Про основні події, що відбувалися упродовж усіх чемпіонатів світу, здобутки національних збірних окремих країн. Окремо відображено цікаві матеріали про розвиток футболу в Україні, участь клубів у боротьбі за єврокубки, яскраву еру легендарного Валерія Лобановського.

А фото найбільш рейтингових футболістів та цікавих подій нинішнього чемпіонату розширять ваші уявлення про цю справді народну гру.
Отож, запрошуємо усіх бажаючих переглянути виставку «Футбольна лихоманка 2014», тримайте руку на пульсі чемпіонату світу з футболу разом з нами! Не упустить нагоди здобути нові знання та нових друзів разом з бібліотекою!

Бібліотека працює щодня, крім суботи, з 9.00 до 18.00. Наша адреса: м. Кіровоград, вул. Декабристів 6/15, тел./факс (0522) 22-66-01Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!