«Футбол Онлайн»– нова послуга Київстар для стеження за футбольними подіями

18.02.16, 16:00

«Футбол Онлайн»– нова послуга Київстар для стеження за футбольними подіями

Київстар запускає нову послугу «Футбол Онлайн» та однойменний портал football.kyivstar.ua для шанувальників футболу. Відтепер можна стежити за матчами, знаходячись у будь-якому місці, за допомогою мобільного інтернету без його тарифікації.

Якщо уфутбольного вболівальника немає можливості переглянути матч або він пропустив трансляцію гри, тепер не потрібно шукати на численних сайтах аналітику чи трансляцію та витрачати на це час та пакетні мегабайти. Адже відстежувати хід гри у режимі реального часу, переглядати трансляцію минулих матчів, дізнаватись результати, склад команд чи розклад наступних ігор – усе це можливо в один клік та на одному порталі football.kyivstar.ua з послугою «Футбол Онлайн». Усі події матчу відображуються у текстово-графічному інтерактивному вигляді, інтерфейсом можна управляти та дивитись деталі.

Сервісом зручно користуватись у будь-якому місці з мобільного пристрою, при цьому інтернет-трафік не витрачається та не тарифікується. Також користуватися «Футболом Онлайн» можна з персонального комп’ютера, авторизувавшись через мобільний номер Київстар.

Вартість послуги становить 2 гривні на добу при одноденному підключенні або 20 гривень на місяць на умовах підписки. Для підключення послуги абонент має надіслати текстове повідомлення будь-якого змісту на один із коротких номерів: 671 – підключення послуги тривалістю 24 години, 672 – підключення на 30 днів на умовах підписки. Також можна підключитись безпосередньо на сайті football.kyivstar.ua – натиснути відповідну кнопку «Підключити» та пройти авторизацію.

«Якщо ви шанувальник футболу, але не маєте змоги подивитися матч – їдете у відпустку, не маєте телевізора, не бажаєте витрачати пакетний інтернет – послуга «Футбол Онлайн» допоможе не залишити поза увагою жодну гру. Ви завжди зможете дізнатися деталі щодо минулих матчів та тих, які відбуваються саме зараз. А головне – не витрачати при цьому пакетні мегабайти», коментує Олександр Поплавський, начальник департаменту мультимедіа та ОТТ послуг Київстар.

Наразі для всіх абонентів Київстар відкрита можливість спробувати сервіс «Футбол Онлайн» безкоштовно, але з обмеженим функціоналом: для перегляду будуть доступні декілька ліг, тоді як платний доступ відкриває можливість перегляду всіх футбольних ліг.

Тарифи наведено в гривнях з урахуванням ПДВ та збору до Пенсійного фонду в розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.

Довідка про Київстар

Київстар – український оператор телекомунікацій, надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 3G. Послугами оператора користуються 25,4 млн клієнтів мобільного зв’язку та 810 тис. клієнтів фіксованого інтернету.

Акціонери Київстар – міжнародна група VimpelCom Ltd. (офіс у Нідерландах), акції якої знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк.

Київстар є однією з провідних компаній телеком-ринку України та лідером за кількістю клієнтів. Мережа GSM компанії охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. Волоконно-оптична мережа Київстар для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів і ємність зовнішніх каналів понад 620 Гбіт/с.

Київстар понад 17 років працює в Україні, є одним з найбільших платників податків та одним з найкращих роботодавців, а також соціально відповідальною компанією.

За додатковою інформацією звертайтеся:pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!