Армія SOS тепер і у Кіровограді

30.06.14, 12:00

Кіровоградці організовують цільову допомогу кіровоградським же десантникам, які воюють на Сході України і беруть участь в АТО. Ініціатор створення у нашому місті проекту "Армія SOS" - Юрій Козачінський.

На даний момент є потреба в таких речах:
1 - Тепловізори
2 - Бронежилети 4 - 6 категорії захисту
3 - Каски
4 - Рюкзаки
5 - Розгрузки

Чому першочергова ціль тепловізор? Сучасна війна вимагає сучасних засобів. Армія давно відстала від поняття СУЧАСНЕ і це одна з причин наших втрат на сході країни. Теплові́зор (інфрачервона камера) — оптико-електронний прилад для візуалізації температурних полів та вимірювання температури. Він дає можливість виявити противника на значній відстані вдень і вночі і прийняти відповідні міри по його знешкодженню. А вчасне виявлення захистить наших хлопців краще за бронежилети і каски. Хоча вони теж потрібні.

Тож, учасники проекту ведуть збір коштів безпосередньо на дані речі. Підтримати нашу ініціативу Ви можете прийшовши в книжковий супермаркет «Буки» на вул. В. Перспективній, 35/54 з 9.00 по 20.00 щоденно та за телефонами: 27-20-19, 095-37-22-570.

Ми потрібні нашим захисникам! Разом до перемоги!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок
Вікторія .Свадебные мелочи
Будь ласка!