​Європейський досвід інтеграції українці вивчали на практиці

13.07.14, 10:00

Голова Кіровоградської обласної федерації легкої атлетики, відомий громадський та політичний діяч Геннадій Заболотний цього літа взяв участь у навчальному візиті країнами Європи, який організував "Інститут політчиної освіти". Проект "Майстерня політичної освіти" об'єднав два десятки осіб, які представляли владу, політику, громаду і бізнес з усіх регіонів України.

Учасники проекту побували у Польші, Словаччині та Угорщині. За словами Геннадія Заболотного, першочерговою метою візиту було вивчення досвіду згаданих країн по входженню в ЄС, а по-друге - донесення інформації до європейців про дійсну ситуацію в Україні. Коментуючи результати поїздки, Геннадій Вадимович розповів сайту "Тусовка", що дійсно досвід європейської інтеграції, який мають Польща та Словаччина, досить близький та корисний для України. Очевидно, навіть ближчий та більш цінний, аніж досвід тієї ж Грузії.

- Мені здається, що той різкий перехід, який здійснила Грузія у люстрації та боротьбі із корупцією і заміною чиновників, може бути неприйнятним для України. Натомість, поступовий перехід до європейських стандартів, який здійснило керівництво держави і громада у Польщі і Словаччині може в мусить бути використаний українцями, - пеконаний Геннадій Заболотний.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…