Військові прийняли допомогу і знову вирушили на поле бою!

10.08.14, 16:00

Близько 20 тонн продуктів харчування отримали кіровоградські військові, які несуть службу на кордоні Донеччини від благодійного фонду народного депутата України Станіслава Березкіна «Добротвір» 7 серпня.

З проханням про допомогу до народного депутат звернувся начальник Донецького прикордонного загону полковник Юрій Лисюк. Він розповів, що хлопцям, які несуть службу на прикордонні не вистачає головного – продуктів харчування.

Відгукнувшись на звернення прикордонників, Станіслав Березкін закупив та відправив на схід близько 20 тонн продуктів: картопля, морква, капуста, буряк, цибуля, огірки та помідори консервовані, олія, консерви м’ясні, маргарин, майонез, крупа рисова, пшоняна і перлова, горох, макарони, сушені фрукти, чай, сіль.

Як повідомив начальник тилу угрупування «Кордон України» підполковник Сергій Левицький, учора вантаж прибув на місце призначення – в місто Маріуполь. Військові з вдячністю прийняли допомогу і, швидко розвантаживши вантажівку, знову вирушили на поле бою.

Полковник Юрій Лисюк від імені командування та всього особового складу Донецького прикордонного загону подякував Станіславу Березкіну за ту увагу і підтримку, яку він постійно надає військовим, які несуть нелегку службу по охороні державного кордону на території Донецької та Луганської областей.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!